Оплата і Доставка

Умови оплати:

Придбати та оплатити покупку Ви можете декількома способами, які наведені нижче.


Спосіб №1: Переказ коштів на картку ПриватБанку.

Ви оплачуєте вартість товару зручним для Вас способом:

  • у будь-якому відділенні ПриватБанку;
  • в терміналах самообслуговування;
  • в інтернет-системі «Приват24».

Спосіб №2: Накладений платіж при отриманні товару.

У Вас є можливість розрахуватися за товар, безпосередньо, при його отриманні, у відділеннях служби доставки, або, при отриманні товару кур'єром, при цьому комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Склад» на службі доставки:

  • «Нова пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 25 грн за оформлення платежу*;
  • «Автолюкс» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 15 грн за оформлення платежу*;
  • «Інтайм» становить 1% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 26 грн за оформлення платежу*.
* адміністрація сайту не несе відповідальності за введені зміни до оплати накладених платежів службами доставок. Наведені розрахунки є приблизними. Для більш детальної інформації зверніться на відділення служби доставки.


Умови доставки:

Доставку здійснюємо по Україні перевізниками:

  • «Нова пошта»;
  • «Інтайм»;
  • «Автолюкс».

Вартість доставки сплачуєте Ви при отриманні і розрахувати її можете на сайті «Нової Пошти», на сайті «Автолюксу» чи на сайті «Інтайму» або уточнити у менеджера AutoDomik.

Отримавши товар на відділенні перевізника, обов'язково перевірте чи немає на ньому зовнішніх пошкоджень і дефектів. Якщо такі відсутні - забирайте Ваш товар та вдалого Вам користування, бажаємо Вам рівної дороги і приємних вражень від керування автомобілем.

В іншому випадку - заповніть заяву про наявність дефектів на відділенні перевізника та сконтактуйтесь, будь-ласка, з менеджером AutoDomik для вирішення неприємної ситуації.

Зателефонуйте нам за номерами, що вказані вище або обирайте товар та робіть замовлення через кошик і ми самостійно з Вами зв'яжемось.

Якщо у Вас виникли труднощі чи навіть найменші зауваження при замовленні товару, обов'язково повідомте нам про це на електронну пошту [email protected] і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам у завершенні покупки.